Все нормально пройшло. Клавіатури яку я замовив не було в наявності, але продавець відправив аналогічну. Якість хороша.
Відмінно
Олександр Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Яблонський Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Мирослав Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Віталий В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Пристрій працює
Дуже погано
Олексій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
так уточнюють відправку товару, що не має бажання ні купляти ні спілкуватись, тому замовив у інших
Коментар продавця
Покупець , який залишив негативний відгук, попередньо нічого не платив, нічого не втратив. Він із самого початку був налаштований негативно та неприязно. Виходить, що метою спілкування було не купити товар, а вихлюпнути власну агресію на мене, як продавця. Пояснюю: по-перше: до створення замовлення у моєму магазині покупець вже мав погані відгуки від продавців ; по-друге: тон спілкування був агресивним і неприязним; по-третє: хоча замовлення було створене на 5 одиниць, покупець взагалі не розбирається, що купує; по-четверте: при спробі пояснити, що ціна товару залежить від комплектації, характеристик та матеріалу, покупець нервово закінчив розмову. Його ніхто не обманював і не вводив в оману. Навпаки, я, як продавець, хотів допомогти покупцю розібратися у товарі, який він хотів придбати. Отож, відгук, залишений цим продавцем, є несправедливим і необґрунтованим. В такий нелегкий час ми повинні підтримувати одне одного, а не паплюжити.
Все нормально пройшло. Клавіатури яку я замовив не було в наявності, але продавець відправив аналогічну. Якість хороша.
Пристрій працює
так уточнюють відправку товару, що не має бажання ні купляти ні спілкуватись, тому замовив у інших
Покупець , який залишив негативний відгук, попередньо нічого не платив, нічого не втратив.
Він із самого початку був налаштований негативно та неприязно. Виходить, що метою спілкування було не купити товар, а вихлюпнути власну агресію на мене, як продавця.
Пояснюю:
по-перше: до створення замовлення у моєму магазині покупець вже мав погані відгуки від продавців ;
по-друге: тон спілкування був агресивним і неприязним;
по-третє: хоча замовлення було створене на 5 одиниць, покупець взагалі не розбирається, що купує;
по-четверте: при спробі пояснити, що ціна товару залежить від комплектації, характеристик та матеріалу, покупець нервово закінчив розмову.
Його ніхто не обманював і не вводив в оману. Навпаки, я, як продавець, хотів допомогти покупцю розібратися у товарі, який він хотів придбати.
Отож, відгук, залишений цим продавцем, є несправедливим і необґрунтованим.
В такий нелегкий час ми повинні підтримувати одне одного, а не паплюжити.