Дякую! Перехідник працює, все добре)
Відповіли швидко.Все пришло ціле.Єдиний нюанс це блок живлення(мережевий провід коротенький та тонкий) , але за це я не бачу знімати оцінку ,бо за таку ціну це шикарно.
Дякую! Перехідник працює, все добре)
Відповіли швидко.Все пришло ціле.Єдиний нюанс це блок живлення(мережевий провід коротенький та тонкий) , але за це я не бачу знімати оцінку ,бо за таку ціну це шикарно.