Не зв'язувались, але все відправили швидко. Дякую.
Иголки хорошие но очень гнутся!
Я просто передумала купляти. Ніяких нарікань не має.
Дуже дякую. Працює чудово
Не зв'язувались, але все відправили швидко. Дякую.
Иголки хорошие но очень гнутся!
Я просто передумала купляти. Ніяких нарікань не має.
Дуже дякую. Працює чудово