Набирав два рази, гудки були, але ніхто не захотів ні говорити ні передзвонити. Для чого такі відгуки не розумію?
Товара не было. Продавец отзвонился и отменил заказ. Спасибо.
Набирав два рази, гудки були, але ніхто не захотів ні говорити ні передзвонити. Для чого такі відгуки не розумію?
Товара не было. Продавец отзвонился и отменил заказ. Спасибо.